Kapsaicyna w KAPSUŁCE

Dla wszystkich chorych i tych, którzy jeszcze nie próbowali kuracji Kapsaicyną a w szczególności dla osób, które próbowały już kiedyś lub stosują nadal tę kurację w formie maceratu z oleju i papryki (i doszły do wniosku, że po jej zastosowaniu widzą poprawę stanu zdrowia zarówno poprzez swoje obserwacje jak i wyniki lekarskich lub laboratoryjnych badań kontrolnych) a chciałyby jednocześnie zwiększyć dawkę Kapsaicyny i co za tym idzie przyśpieszyć proces wychodzenia z choroby nowotworowej mamy przygotowaną Kapsaicynę w formie kapsułek żelatynowych.

Kapsaicyna w kapsułce

Jest to absolutna nowość, której nikt w Polsce nie jest w stanie Państwu zaoferować! Kapsaicyna w tej formie bazuje w 100% na czystych i selekcjonowanych pestkach papryki Habanero, w których jak wiemy znajduje się najwięcej Kapsaicyny w całej papryce! Najlepszym gatunkiem papryki do pozyskania Kapsaicyny jest właśnie Habanero. W stosunku do tradycyjnego maceratu wykonanego metodą 1:1 (1l oleju na 1kg papryki) ta w kapsułce zawiera 3 razy więcej Kapsaicyny niż jej odpowiednik – macerat! Opakowanie na miesięczną kurację zawiera 90 kapsułek. Dawkowanie takiej Kapsaicyny w kapsułce jest prostsze: przyjmujemy ją 3 razy dziennie po 1-dnej kapsułce w czasie trwania jednego z głównych posiłków (śniadanie, obiad, kolacja). Oczywiście można byłoby pić 3 razy więcej maceratu, ale mamy potwierdzone sygnały od chorych, że zwiększenie dziennej dawki oleju (nie Kapsaicyny w niej zawartej) niekorzystnie wpływało na funkcjonowanie układu pokarmowego – trawiennego. Nie każdy organizm toleruje  „na tłusto”… Niektórzy nie tolerują oleju samego w sobie – czystego, a gdzie dopiero tego z Kapsaicyną… Dlatego, aby niepotrzebnie nie obciążać żołądka i pozostałej części układu pokarmowego trawieniem oleju zamknęliśmy Kapsaicynę w kapsułce. Sama kapsułka jest bezpieczna, składa się w 100% z czystej żelatyny. Podsumowując: czysta Kapsaicyna i żelatyna. I nic więcej.

Niniejszy tekst ma jedynie charakter informacyjny i nie może zastąpić porady, diagnozy czy też zaleceń lekarskich. W przypadku problemów zdrowotnych skonsultuj się z lekarzem. Pamiętajmy! Wszystko co robimy, robimy na własną odpowiedzialność i ryzyko.

Ceny kuracji (Kapsaicyna w kapsułce):

1 miesiąc (90 kapsułek) 300,00zł*

3 miesiące (3x 90 kapsułek) 800,00zł

+ koszt wysyłki kurierskiej DPD +20,00zł

*obrazowo jest to ilość Kapsaicyny zawartej w 3l maceratu. Do przygotowania 90 kapsułek Kapsaicyny zużyto 3kg papryki Habanero.

Czas oczekiwania na dostawę do 7dni.